אודות הסטודיו

אודות הסטודיו

  קנטה - סלנג לזולה,בית או כל מקום אשר ניתן לשהות בו אך עם אווירה טובה ונעימה

  סטודיו קנטה הוא מרחב נעים המשמש למגוון פעילויות שונות. החלל הרחב וכל האלמנטים המרכיבים אותו נוצרו בעבודת יד מוקפדת. התוצאה היא אווירה ביתית, ייחודית וחמימה.
  בסטודיו תוכלו למצוא מגוון של קורסים, שיעורי תנועה וסדנאות, בשעות נוחות וגמישות.
  הקשיבו לגוף שלכם, ללב שלכם. פנקו את עצמכם עם שיעור יוגה , פילאטיס , מחול ,ציקונג ועוד . העצימו את עצמכם עם סדנת התפתחות. המרחב הוא עצום, וכך גם האפשרויות.

  מרחב של תנועה
  מורי יוגה על כל סוגיה, פילאטיס, אירובי, אומנויות לחימה, וכל פרקטיקה תנועתית אחרת, סטודיו קנטה מזמין אתכם להשתמש בחלל על מנת ליישם ולהעביר שיעורים וקורסים בתחום התמחותכם.
  חלל הסטודיו רחב, כ - 90 מ"ר ויכול להכיל מספר רב של תלמידים, מתרגלים, מתאמנים ואנשים המגיעים לסדנאות. הנהלת הסטודיו מעניקה לכם את המעטפת הארגונית ויוצרת למענכם את הפלטפורמה הדרושה להצלחה ושגשוג.
  חלל ייעודי, במרכז תל אביב, מעוצב ומקצועי - זוהי ההזדמנות שלכם ליצור קהל תלמידים נאמן ובסיס מצוין להתפתחות עתידית. 

  מרחב של התפתחות
  סטודיו קנטה מציע את החלל למגוון של סדנאות התפתחות והעצמה. אם הינך מורה, מרצה או מפיק סדנאות, סטודיו קנטה הוא המקום בשבילך. האווירה הנינוחה והנעימה משרתת היטב את תכני הסדנאות ומעצימה את החוויה.
  בחלל הפרטי תוכלו לנוע, לדבר, לנגן ולתרגל כאוות נפשכם, ללא הפרעה, רעש או התערבות חיצונית. הנהלת סטודיו קנטה תעניק לכם את כל הכלים הארגוניים כדי שהסדנא שלכם תעבור בהצלחה מלאה.

  זה המקום להתפתח ולהעצים – סטודיו קנטה לשירותכם